Aladdin

Nasza oferta obejmuje termosy obiadowe, pojemniki na lunch, czy śniadanie, termosy oraz kubki termiczne marki Aladdin. Ponadto oferujemy także ekologiczne torby z termicznymi kieszeniami i niezwykle praktyczne miski z pokrywkami. Produkty marki Aladdin cechują się doskonałą jakością wykonania i bardzo atrakcyjnym designem, co wyróżnia je na tle innych tego rodzaju akcesoriów.

Marka Aladdin to także dziecięce butelki na napoje, które zachwycają kolorystyką i funkcjonalnością. Co ważne, są one pozbawione szkodliwego związku BPA, a wyjątkowo szczelna pokrywka nie przepuszcza żadnych zapachów. Butelki dostępne są w wersji dla chłopców i dziewczynek, a także dla dorosłych.

Bardzo ciekawym i często kupowanym produktem marki Aladdin jest także kubek termiczny, wyposażony w sitko do zaparzania herbaty. Ma on podwójne ścianki, trzymające temperaturę, a koszyczek z herbatą wyciągany jest za pomocną dźwigni. Kubek ten pasuje do niemal wszystkich uchwytów samochodowych. Wszystkie pojemniki i inne produkty Aladdin można łatwo wyczyścić, a dzięki szczelnym zamknięciom nie ma obaw, że cokolwiek się z nich wyleje.


xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki