Amefa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Amefa - producenta eleganckich sztućców ze stali nierdzewnej. Są one przystosowane do mycia w zmywarkach i posiadają atest PZH. Sztućce Amefa wyróżniają się nowoczesną, prostą stylistyką oraz oryginalnymi wykończeniami. Mogą być wykorzystywane do codziennego użytku, ale sprawdzą się też w trakcie różnego rodzaju uroczystości.

Amefa to sztućce, dzięki którym jedzenie jest prawdziwą przyjemnością. W naszej ofercie są między innymi komplety niezwykle ostrych noży kuchennych wraz z praktycznymi stojakami. Ponadto można tu zaopatrzyć się w komplety sztućców satynowych lub błyszczących. Wybór zestawów Amefa jest bardzo duży, od 6-elementowego kompletu łyżeczek do herbaty, aż po 108-elementowy zestaw dla dwunastu osób.

Sztućce Amefa dostępne są zarówno w wersji błyszczącej, jak i satynowej, a każdy z dostępnych kompletów różni się stylistyką. Jakość wykonania sztućców Amefa jest doskonała, dlatego też idealnie nadają się one na okolicznościowy prezent. Sztućce są oferowane w eleganckich kasetach, w tym także drewnianych, dzięki czemu prezentują się bardzo efektownie.


xmas_popup

Tylko do Wielkiej Soboty - 10% na cały asortyment, łącznie z artykułami przecenionymi- kod promocyjny wielkanoc2020 - zapraszamy

Szanowni Klienci,  Chcemy poinformować, że w stanie epidemii COVID-19 pracujemy normalnie. Kurierzy na czas dostarczają zamówione produkty. Jednak mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników niektóre wysyłki mogą być nieznacznie opóźnione. Pakujemy paczki zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej a w magazynie pracujemy w ograniczonym składzie.                                                                                                                                                          Życzymy dużo zdrowia

 

Kategorie w sklepie!

Nasze marki