Amefa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Amefa - producenta eleganckich sztućców ze stali nierdzewnej. Są one przystosowane do mycia w zmywarkach i posiadają atest PZH. Sztućce Amefa wyróżniają się nowoczesną, prostą stylistyką oraz oryginalnymi wykończeniami. Mogą być wykorzystywane do codziennego użytku, ale sprawdzą się też w trakcie różnego rodzaju uroczystości.

Amefa to sztućce, dzięki którym jedzenie jest prawdziwą przyjemnością. W naszej ofercie są między innymi komplety niezwykle ostrych noży kuchennych wraz z praktycznymi stojakami. Ponadto można tu zaopatrzyć się w komplety sztućców satynowych lub błyszczących. Wybór zestawów Amefa jest bardzo duży, od 6-elementowego kompletu łyżeczek do herbaty, aż po 108-elementowy zestaw dla dwunastu osób.

Sztućce Amefa dostępne są zarówno w wersji błyszczącej, jak i satynowej, a każdy z dostępnych kompletów różni się stylistyką. Jakość wykonania sztućców Amefa jest doskonała, dlatego też idealnie nadają się one na okolicznościowy prezent. Sztućce są oferowane w eleganckich kasetach, w tym także drewnianych, dzięki czemu prezentują się bardzo efektownie.


xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki