WMF - cooler do szampana Michalsky

  • Kod produktu 0650626040
Cena: 469,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
WMF

WMF - cooler do szampana Michalsky

Cooler do szampana marki WMF został zaprojektowany przez Michaela Michalsky - światowej sławy projektanta mody oraz stylu życia. Cooler jest wyjątkowo elegancki i doskonale prezentuje się na stole. Boczne uchwyty zapewniają wygodne przenoszenie pojemnika.
 
Wysokość: 22 cm
Materiał: Cromargan® - stal nierdzewna 18/10 (10% niklu, 18% chromu), polerowana
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Mycie w zmywarce: tak
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki