Black+Blum

Marka Black+Blum powstała w 1998 r. w centrum europejskiego design w Londynie. Inicjatywę jej stworzenia wykazało dwóch partnerów: angielski oraz szwajcarski. Połączenie tych różnych kultur i stylów wzornictwa zaowocowało wykreowaniem marki o niezwykle innowacyjnej gamie produktów.

Filozofia marki Black+Blum zwraca uwagę na indywidualizm jej projektów. Designerzy dbają, by każdy produkt miał własny, niepowtarzalny charakter. Poza tym musi spełniać jeszcze szereg innych cech, miedzy innymi odznaczać się funkcjonalnością, a jednocześnie być oryginalną ozdobą wnętrza, do którego jest przeznaczony. Jednym słowem ma oczarować Klienta.

Począwszy od 2001 roku produkty marki Black+Blum co roku zdobywają światowej sławy nagrody przyznawane w dziedzinie designu. Cała gama produktów, w skład której wchodzą między innymi przedmioty do kuchni, salonu, biura czy łazienki, sprzedawana jest za pośrednictwem wybranych sklepów na całym świecie.


xmas_popup

Tylko do Wielkiej Soboty - 10% na cały asortyment, łącznie z artykułami przecenionymi- kod promocyjny wielkanoc2020 - zapraszamy

Szanowni Klienci,  Chcemy poinformować, że w stanie epidemii COVID-19 pracujemy normalnie. Kurierzy na czas dostarczają zamówione produkty. Jednak mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników niektóre wysyłki mogą być nieznacznie opóźnione. Pakujemy paczki zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej a w magazynie pracujemy w ograniczonym składzie.                                                                                                                                                          Życzymy dużo zdrowia

 

Kategorie w sklepie!

Nasze marki