Hefra Cukiernica Fragetka z liściem (posrebrzana)

  • Kod produktu KO-1586
Cena: 1.371,60 zł
Poprzednia cena: 1.524,00 zł
Producent: Hefra
Produkt dostępny - wysyłka 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Hefra

Cukiernica Hefra - Model Fragetka z liściem platerowane srebrem próby 999,

 

Galanteria stołowa to biżuteria stołu. Poza cechami użytkowymi przedmioty te stanowią wyjątkową dekorację wnętrza. Oferta HEFRY to przede wszystkim sztućce, cukiernice, maselniczki, tace, puchary na lody i desery, patery, solniczki, kuferki na biżuterię, obrączki na serwetki i wiele innch.

Na życzenie klienta grawerujemy dedykację, która może upamiętnić chwile wręczenia.

Szczególną popularnością wśród koneserów piękna cieszą się cukiernice srebrne w tym modele takie jak Księstwo Warszawskie Fragetka czy Aleksandra, czerpiące wzornictwo z założycieli HEFRY – Józefa Frageta oraz Braci Henneberg.

Właściwości techniczne:
 
Model: Aleksandra KO15-86
Materiał: platerowane srebrem próby 999
Wykończenie: połysk
Wysokość - 14 cm
Opakowanie: pudełko
 

Różnica między połyskiem, a oksydą?

Wyroby oksydowane są to wyroby srebrne lub posrebrzane, których powierzchnia pokryta jest warstewką tlenków metali. Są one zmatowione, ciemniejsze w zagłębieniach i można odnieść wrażenie jakby były w Twojej rodzinie od pokoleń. W tym celu wyroby srebrne lub posrebrzane zanurzane są w specjalnej cieczy, gdzie zachodzi przyspieszony proces "starzenia". Wierzchnia warstwa osadu jest usuwana, pozostawiając w rowkach i wgłębieniach ciemniejsze miejsca.

Wyroby w wersji połysk są to wyroby ze srebra, posrebrzane lub ze stali nierdzewnej, które kiedy wzór jest już pięknie wyrzeźbiony, czekają na wyrównanie i wygładzenie ich delikatnych powierzchni. Do tego celu używa się szczotek, których włosie zrobione z trawy morskiej sprowadzanej z odległych wybrzeży Meksyku nawleka się ręcznie w odpowiednich proporcjach na narzędzie szlifierskie. Szlifowanie produktów wykonują pracownicy posiadający bardzo dobre zdolności manualne w taki sposób, aby tworząc idealnie gładką powierzchnię nie naruszyć dokładnie wypracowanego wcześniej wzoru.

 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki