WMF - cukiernica Barista

  • Kod produktu 0633556040
Cena: 95,00 zł
Poprzednia cena: 119,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - cukiernica Barista

Cukiernica Barista marki WMF to praktyczny pojemnik wykonany z najwyższej jakości białej porcelany. Cukiernica posiada pokrywkę ze stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®. Do zestawu dołączona jest stalowa łyżeczka.
 
Seria Barista to proste elementy zastawy stołowej: kubki, filiżanki, cukiernice. Naczynia te wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Barista marki WMF to prostota i elegancki wygląd.
 
Wysokość: 8 cm
Średnica dolna: 5 cm
Średnica górna: 7,5 cm
Pojemność: 130 g cukru
Materiał: Cromargan® stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu), porcelana
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Mycie w zmywarce: tak
Opakowanie: firmowe pudełko
 
WMF
Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki