WMF - cukiernica Farm

  • Kod produktu 0630356040
Cena: 104,00 zł
Poprzednia cena: 119,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - cukiernica Farm

Cukiernica Farm marki WMF została wykonana ze szkła oraz najwyższej jakości stali 18/10 Cromargan®.
Pojemnik posiada wygodny uchwyt służący do otwarcia pokrywki. W pokrywie znajduje się specjalne miejsce na łyżeczkę. Cukiernica Farm nadaje się do przechowywania zarówno cukru sypkiego, jak i tego w kostkach.
 
Wysokość: 16 cm
Średnica: 8,8 cm
Materiał: Cromargan® stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu), szkło
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Mycie w zmywarce: tak
Opakowanie: firmowe pudełko
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki