WMF - mlecznik i cukiernica TeaTime

  • Kod produktu 636349990
Cena: 169,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - mlecznik i cukiernica TeaTime

Zestaw mlecznik i cukiernica marki WMF został wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej Cromargan® w wersji polerowanej.
Odpowiednio wyprofilowany dzióbek mlecznika umożliwia bezpośrednie nalewanie mleka prosto do kubka z kawą.
Cukiernica również posiada dzióbek, dzięki czemu z łatwością można dozować cukier.
Silikonowe pokrywki chronią przed rozlaniem mleka, wysypaniem się cukru oraz przed dostawaniem się zanieczyszczeń do środka.
 
Wymiary mlecznika:
  • wysokość: 8,5 cm
  • średnica: 7,5 cm
  • pojemność: 0,3 l
Wymiary cukiernicy:
  • wysokość: 6 cm
  • średnica: 7,5 cm
Kolor: srebrny
Materiał: Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Mycie w zmywarce: tak
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 

 Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki