WMF - filiżanka do espresso ze spodkiem i łyżeczką Barista

  • Kod produktu 686216040
Cena: 79,00 zł
Poprzednia cena: 89,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - filiżanka do espresso ze spodkiem i łyżeczką Barista

Filiżanka ze spodkiem i łyżeczką Barista została wykonana z najwyższej jakości porcelany oraz stali nierdzewnej Cromargan®.
Zestaw Barista z pewnością ucieszy każdego smakosza kawy.
 
Seria Barista to proste elementy zastawy stołowej: kubki, filiżanki, cukiernice. Naczynia te wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Kolekcja Barista marki WMF to prostota i elegancki wygląd.
 
Pojemność: 60 ml
Wysokość: 6 cm
Materiał: porcelana, Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Używanie w kuchence mikrofalowej: tak
Używanie w zamrażalniku: tak, do -40 °C
Mycie w zmywarce: tak
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki