WMF - karafka do wina Jette 0,75 l

  • Kod produktu 0947712000
Cena: 289,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Producent
WMF

WMF - karafka do wina Jette

Niezwykle elegancka karafka do wina została zaprojektowana przez Jette Jop. Połączenie polerowanej stali nierdzewnej oraz szkła wygląda bardzo efektownie.
Karafkę można stawiać na podstawce pod różnym kątem.
 
Naczynie zostało wykonane z Cromarganu® - materiału opatentowanego przez markę WMF. Jest to wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali. Jest on odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
 
Wysokość: 25 cm
Pojemność: 0,75 l
Materiał: Cromargan® stal nierdzewna 18/10, szkło
Mycie w zmywarce: tak
Gwarancja: 2 lata
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki