Eva Solo - Zaparzaczka do herbaty Tea Bag, mała

  • Kod produktu 567430
Cena: 111,00 zł
Poprzednia cena: 119,00 zł
Producent: Eva Solo
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Eva Solo

Eva Solo - Zaparzaczka do herbaty Tea Bag, mała

Zaparzaczka do herbaty Tea Bag, której kształt został zainspirowany tradycyjną torebką herbaty ekspressowej. Niewielka, mieści się w kazdej szklance. Wykonana została ze stali nierdzewnej z silikonowymi elementami, można ją myć w zmywarce.
 
Wymiary: 5 x 7 cm
Materiał: stal nierdzewna, silikon
 

Eva Solo

Eva Solo to flagowa duńska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów do domu i biura, powstała ponad sto lat temu - w 1913 roku. Proponowane przez nią produkty wyróżniają się niebanalną linią, elegancją, pomysłowością, ponadczasowym charakterem i najwyższą jakością wykonania. Niezwykle przemyślane, idealnie łączą w sobie praktyczność i funkcjonalność z wysoką wartością estetyczną. Stanowią świetny dodatek do każdego domu, niezależnie od rodzaju jego aranżacji - czego najlepszym potwierdzeniem są liczne nagrody zdobywane przez markę podczas światowych wystaw designu.
Akcesoria Eva Solo to także idealne, stylowe i jednocześnie bardzo praktyczne prezenty. Dzięki swojej niepotykanej oryginalności i funkcjonalności z pewnością przypadną do gustu każdej obdarowanej nimi osobie. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki