Porcelana Villa Italia

Porcelanowe serwisy obiadowe Villa Italia nie od dziś cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów. Proponowane przez nas serwisy to doskonałe połączenie wysokiej jakości produktów z konkurencyjną ceną.
Serwisy te są stylowe, eleganckie i niepowtarzalne. Produkowane w różnych liniach stylistycznych umożliwiają wybór tych, które będą dla nas idealne. Zdobienia na elementach serwisów wykonywane są ręczenie. Użyta do wyrobu porcelana sprawia, że serwisy są trwałe, a ich elementy dekoracyjne odporne na ścieranie. Piękne elementy serwisów obiadowych będą doskonałym elementem aranżacji każdego stołu.
Serwis obiadowy Villa Italia, który proponuje nasz sklep internetowy sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak i w większej gastronomii. Serwisy obiadowe dostępne są w różnych wariantach – od małych 6-cio osobowych, po większe 12-sto osobowe, a także na sztuki.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie znajdziecie Państwo ekspozycję produktów marki Villa Italia tych dostępnych od ręki jak i na zamówienie. 


xmas_popup

Szanowni Klienci, w dniach 28-30.07.2021 magazyn nie będzie realizował wysyłek z powodu remanentu.

Za utrudnienia przepraszamy.

Kategorie w sklepie!