Eva Solo - Kieliszek do Syrah - wina czerwonego, 400 ml

  • Kod produktu 541001
Cena: 126,00 zł
Poprzednia cena: 132,00 zł
Producent: Eva Solo
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Eva Solo

Eva Solo - Kieliszek do Syrah, 400 ml

Kieliszek do wina czerwonego o niebanalnym kształcie, wydmuchany z jednego kawałka szkła. Smukłe nóżki nadają produktowi elegancji i lekkości, zaś ścięty kielich zapewnia wygodę użytkowania, nadając mu jednocześnie świeżego, nowoczesnego powiewu.

Kieliszek wchodzi w skład serii Trio, wyróżniających się harmonią formy i funkcjonalnością. 

Eva Solo

Eva Solo to flagowa duńska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów do domu i biura, powstała ponad sto lat temu - w 1913 roku. Proponowane przez nią produkty wyróżniają się niebanalną linią, elegancją, pomysłowością, ponadczasowym charakterem i najwyższą jakością wykonania. Niezwykle przemyślane, idealnie łączą w sobie praktyczność i funkcjonalność z wysoką wartością estetyczną. Stanowią świetny dodatek do każdego domu, niezależnie od rodzaju jego aranżacji - czego najlepszym potwierdzeniem są liczne nagrody zdobywane przez markę podczas światowych wystaw designu.

Akcesoria Eva Solo to także idealne, stylowe i jednocześnie bardzo praktyczne prezenty. Dzięki swojej niepotykanej oryginalności i funkcjonalności z pewnością przypadną do gustu każdej obdarowanej nimi osobie. Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki