.Sztućce Gerlach

Sklep Bello Decor - autoryzowany dystrybutor sztućców Gerlach

Dlaczego warto kupić sztućce Gerlach w naszym sklepie ?
- u nas kupisz tylko oryginalne produkty
- na kupione sztućce Gerlach w naszym sklepie zawsze uzyskasz i zrealizujesz gwarancję (UWAGA kupione nie u dystrybutora nie mają gwarancji !)
- nie prowadzimy wirtualnej oferty, u nas możesz każdy model obejrzeć na żywo w sklepie w Raszynie pod Warszawą
- masz 30 dni na zwrot lub wymianę
- szybka realizacja zamówienia i fachowa obłsuga z wieloletnim doświadczeniem

 

Żadna kuchnia nie może się obejść bez sztućców. Dlatego oferujemy Państwu najwyższej jakości sztućce firmy Gerlach. Sztućce tego producenta to doskonałej jakości produkty, których cena zadowoli każdego. 
Nazwa tej firmy to marka sama w sobie. Od wielu lat zajmują się produkcją najwyższej jakości akcesoriów kuchennych. Produkty wykonywane są ze stali, która została poddana obróbce z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dlatego sztućce Gerlach maja ergonomiczny kształt, są wygodne w użytkowaniu.
Dodatkowym atutem sztućców Gerlach jest to, że sztućce te są niezwykle efektowne i stylowe. Stanowią niezastąpiony element przy aranżacji stołu. Są one cenione i rozpoznawane na całym świecie. Ich cena koresponduje z jakością.
Sztućce te świetnie sprawdzą się w użytku domowym, jak i w profesjonalnej gastronomii. Zróżnicowanie zestawów, w jakich oferowane są sztućce sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Atrakcyjna cena produktów, wysoka jakość wyrobów– to główne cechy tych sztućców.

xmas_popup

Kategorie w sklepie!