Sztućce Gerlach

Żadna kuchnia nie może się obejść bez sztućców. Dlatego oferujemy Państwu najwyższej jakości sztućce firmy Gerlach. Sztućce tego producenta to doskonałej jakości produkty, których cena zadowoli każdego. 

Nazwa tej firmy to marka sama w sobie. Od wielu lat zajmują się produkcją najwyższej jakości akcesoriów kuchennych. Produkty wykonywane są ze stali, która została poddana obróbce z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dlatego sztućce Gerlach maja ergonomiczny kształt, są wygodne w użytkowaniu.
Dodatkowym atutem sztućców Gerlach jest to, że sztućce te są niezwykle efektowne i stylowe. Stanowią niezastąpiony element przy aranżacji stołu. Są one cenione i rozpoznawane na całym świecie. Ich cena koresponduje z jakością.
Sztućce te świetnie sprawdzą się w użytku domowym, jak i w profesjonalnej gastronomii. Zróżnicowanie zestawów, w jakich oferowane są sztućce sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Atrakcyjna cena produktów, wysoka jakość wyrobów– to główne cechy tych sztućców.

xmas_popup

Szanowni Klienci, 

Chcemy poinformować, że w stanie epidemii COVID-19 pracujemy normalnie. Kurierzy na czas dostarczają zamówione produkty. Jednak mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników niektóre wysyłki mogą być nieznacznie opóźnione. Pakujemy paczki zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej a w magazynie pracujemy w ograniczonym składzie.                                                                                                                                                      

    Życzymy dużo zdrowia

 

Kategorie w sklepie!