Sztućce WMF - zestaw dla dzieci Farmily, 6 elementów

  • Kod produktu 1294459964
Cena: 218,00 zł
Poprzednia cena: 269,00 zł
Producent: WMF
Chwilowo brak
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Producent
WMF

Sztućce WMF - zestaw dla dzieci Farmily, 6 elementów

Zestaw sztućców Farmily marki WMF przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Sztućce wykonane zostały ze stali nierdzewnej Cromargan®, a naczynia z wysokiej jakości porcelany. Kolorowe wzory na naczyniach są odporne na zarysowania sztućcami.
Elementy ozdobione są kolorowymi grafikami, co zachęca dzieci do samodzielnego jedzenia. Zaokrąglone końcówki sztućców zwiększają bezpieczeństwo w trakcie spożywania posiłków.
Wszystkie elementy można myć w zmywarce. Zestaw dla dzieci Farmily to doskonały pomysł na prezent dla dziecka.
 
Zestaw zawiera:
  • widelec – długość 15 cm
  • nóż – długość 15,5 cm
  • łyżkę do zupy – długość 15 cm
  • łyżeczkę – długość 13 cm
  • miseczkę do zupy – średnica 13,8 cm, wysokość 6 cm
  • talerz płytki – średnica 19 cm
Materiał: porcelana, Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Mycie w zmywarce: tak
Opakowanie: kolorowe pudełko kartonowe
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki