Koziol

Koziol jest to niemiecka marka, której historia rozpoczyna się w 1927 roku. Pierwszy właściciel Bernhard Koziol założył jednoosobową firmę, która zajmowała się produkcją produktów z kości słoniowej. W kolejnych latach firma zajęła się produkcją akcesoriów użytkowych i biżuterii z tworzyw sztucznych. Nawet czasy wojenne nie przeszkodziły marce w poszerzaniu horyzontów.


Marka Koziol to rodzinna firma, której celem jest dostarczenie produktów będących pomysłami na ciekawy, niedrogi prezent. Koziol to designerska marka, która swoimi pomysłami bawi klientów, przez zastosowanie różnorodnych, radosnych kolorów oraz nietuzinkowych kształtów.


W ofercie marki Koziol znajdziemy kilkaset produktów podzielonych na odpowiednie kategorie. Marka specjalizuje się w produkcji m.in. akcesoriów łazienkowych, akcesoriów biurowych, akcesoriów kuchennych i wielu innych przedmiotów codziennego użytku. Wszystkie akcesoria zachwycają swoimi zabawnymi kształtami, niezwykłą funkcjonalnością oraz świetnym doborem kolorystycznym.


xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki