Casa Bugatti Glamour - cooler do wina i szampana, fioletowy

  • Kod produktu GLLU-02181
Cena: 206,00 zł
Producent: Casa Bugatti
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Producent
Casa Bugatti

 

Cooler do wina i szampana fioletowy

To wyjątkowy produkt. Jego zaletą jest nie tylko funkcjonalność, ale i niezwykła kolorystyka. Wykonany został z trwałego akrylu, doskonale nadaje się do podawania schłodzonych butelek wina lub szampana. Posiada ciekawie wkomponowane uchwyty które pozwalają wygodnie przenieść go wraz z całą zawartością, bez dotykania butelki dłońmi. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest również duża pojemność (3 litry), co pozwala na otoczenie butelki kostkami lodu.
Dostępny w sześciu wersjach kolorystycznych.
 
 
Pojemność: 3 litry
Wymiary: 22 x 19 cm wysokoć 23 cm

Casa Bugatti

Niepowtarzalny design, eleganckie wykończenie, wysoki próg funkcjonalności oraz zwrot ku nowoczesnym technologiom - wszystkie te wartości łączy Casa Bugatti, włoska marka o światowej renomie, specjalizująca się w produkcji luksusowych sprzętów AGD oraz akcesoriów kuchennych do domu i biura. Oferta marki skierowana jest przede wszystkim do miłośników unikatowych sprzętów gospodarstwa domowego i obejmuje m.in. produkty z wysokiej klasy stali nierdzewnej oraz przepięknej porcelany.
 
Casa Bugatti to synonim luksusu i dobrego stylu, dlatego obecność produktów marki świadczy o klasie i wyszukanym guście gospodarzy domu. Akcesoria i sprzęty AGD sygnowane jej logotypem to również doskonały pomysł na prezent. 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki