Lekue - Foremka i pudełko do lodu ICE BOX, czarne

  • Kod produktu 0250400N01C002
Cena: 149,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Foremka i pudełko do lodu ICE BOX, czarne

Pojemnik na lód marki Lekue może pomieścić aż 132 kostki lodu. Naczynie jest skonstruowane w taki sposób, aby jednocześnie przechowywać zamrożone kostki i mrozić kolejne.
Pudełko wykonano z tworzywa sztucznego ABS, które jest odporne na bardzo niskie temperatury (do minus 40 °C) oraz posiada dobre właściwości izolacyjne.
Foremka pełni również funkcję pokrywki i została wykonana z silikonu Platinum, który jest elastyczny i ułatwia wyjmowanie kostek.
 
Kolor: czarny
Wymiary: Foremka: 22,5 x 12,5 x 2,5 cm; pudełko: 22,5 x 12,5 x 9 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiał: Silikon platinum, tworzywo sztuczne ABS
Opakowanie: pudełko kartonowe
 

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki