WMF - deska do krojenia 26x20 cm, czarna

  • Kod produktu 1879951000
Cena: 129,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - deska do krojenia 26x20 cm, czarna

Deska do krojenia marki WMF została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które doskonale sprawdzi się podczas krojenia profesjonalnymi nożami kuchennymi. Deska jest niezwykle delikatna dla ostrza oraz neutralna dla smaku – nie wpływa na smak potraw.
Dzięki rowkowi wzdłuż brzegów deski krojenie jest higieniczne – soki powstałe podczas krojenia nie wylewają się poza deskę.
 
Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor: czarny
Wymiary: 26x20 cm
Mycie w zmywarce: tak
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 
 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki