Lekue - Naczynie do gotowania jajek OVO cylindryczne

  • Kod produktu 3401900R10U008
Cena: 49,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Naczynie do gotowania jajek OVO, cylindryczne

Dzięki OVO można przygotować pyszne jajka na miękko lub na twardo z dodatkami - np. z cebulą, serem, szynką, łososiem, brokułami, bekonem. Możliwość łączenia smaków i kształtów - potrawom przygotowanym w różnych rodzajach OVO można nadać efektowną formę geometryczną: owalną, cylindryczną lub sześcienną. OVO, jak każde naczynie silikonowe, ma nieprzywieralną powłokę. Można go używać w kuchence mikrofalowej lub w garnku (metoda kąpieli wodnej). Można myć w zmywarce.
 
Instrukcja użytkowania:
1. Przed pierwszym użyciem posmarować za pomocą pędzelka całą wewnętrzną powierzchnię oliwą.
2. Wbić jajko do naczynia i dodać wybrane składniki.
3. Zamknąć naczynie pokrywką i wstawić do garnka z wrzącą wodą lub do kuchenki mikrofalowej.
W garnku: jajko na miękko - 7-9 min, średnio miękkie - 12 min, na twardo - 15 min.
W kuchence mikrofalowej (ustawić moc na 800 W): jajko na miękko - 35 sek., średnio miękkie - 45 sek., na twardo - 1 min.
 
Kolor : czerwony
Wymiary: 5 x 5 x 9 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiał: silikon platinum

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki