OXO Good Grips - Seperator do jajek 3 w 1

  • Kod produktu 1147780MLNYK
Cena: 19,99 zł
Producent: OXO
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
OXO

OXO - Seperator do jajek 3 w 1

Separator do jajek z kolekcji Good Grips marki OXO - gdy oddzielenie białka od żółtka sprawia problem. Sprawdzi się w każdej kuchni, niezależnie od jej wyposażenia - sprytna konstrukcja pozwala zawiesić gadżet na brzegu miski dowolnej grubości, a jego obecność zupełnie nie przeszkadza w korzystaniu z innych urządzeń, np miksera.

  • Uniesiona krawędź ułatwia rozbicie jajka,
  • antypoślizgowy, miły w dotyku uchwyt,
  • myć na górnej półce zmywarki.
Separator rozbija jajko tak zgrabnie, że kawałki skorupek nie mają szans wpaść do przygotowywanego jedzenia. Bez potrzeby żonglowania połówkami jajka, białko idealnie oddziela się od żółtka i nie spływa po dłoniach ani po skorupce.
 
Specyfikacja:
Kolor: biały + żółty,
Wymiary: 4.5 x 4 x 7.8 cm [szer. x gł. x dł.]
,
Materiał: tworzywo sztuczne.

Oxo

Użyteczność jest tą wartością, którą w fazie projektu kieruje się amerykańska marka Oxo. Ergonomiczne, ponadpokoleniowe, produkowane z myślą o ułatwieniu pracy w kuchni narzędzia zaproponowane przez nią po raz pierwszy w 1990 roku zapoczątkowały nowy standard dla producentów z całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Produkty Oxo zdobyły ponad 150 prestiżowych, międzynarodowych nagród przyznawanych nie tylko pod względem wygody i sprawności użycia, ale również designu.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki