OXO Good Grips - Nakłuwacz do mięsa

  • Kod produktu 1269580MLNYK
Cena: 99,99 zł
Producent: OXO
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
OXO

OXO - Nakłuwacz do mięsa

Przyrząd marki OXO z kolekcji Good Grips o 50 ostrzach, które, nakłuwając mięso, zmiękczają je, zwiększają kruchość i delikatność. Nakłuwanie podnosi walory smakowe mięsa i drobiu - przyspiesza marynowanie (nie ma potrzeby nastawiania na noc) i sam proces pieczenia. Mięso zachowuje naturalne soki i piecze się równomiernie.
  • komfort pracy: opływowy, ergonomiczny kształt i antypoślizgowy uchwyt,
  • bezpieczeństwo: wbudowana blokada ostrza uaktywniana za pomocą przełącznika - urządzenie nie odblokuje się samo np. podczas przechowywania,
  • proste użycie: przez naciśnięcie dłonią,
  • łatwe czyszczenie: górną część można zdemontować,
  • przyrząd można myć w zmywarce na górnej półce, jednak, dla zachowania właściwości tnących przez długi czas, zaleca się mycie ręczne.
Specyfikacja:
Kolor: biały + czarny + srebrny,
Wymiary: 6 x 5 x 10.5 cm [szer. x gł. x wys.],
Materiał: Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne.

Oxo

Użyteczność jest tą wartością, którą w fazie projektu kieruje się amerykańska marka Oxo. Ergonomiczne, ponadpokoleniowe, produkowane z myślą o ułatwieniu pracy w kuchni narzędzia zaproponowane przez nią po raz pierwszy w 1990 roku zapoczątkowały nowy standard dla producentów z całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Produkty Oxo zdobyły ponad 150 prestiżowych, międzynarodowych nagród przyznawanych nie tylko pod względem wygody i sprawności użycia, ale również designu.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki