WMF - nóż do sera Profi Plus

  • Kod produktu 1871566030
Cena: 119,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - nóż do sera Profi Plus

Nóż do sera Profi Plus marki WMF został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nóż umożliwia szybkie uzyskanie cienkich plasterków sera. Posiada praktyczne oczko do zawieszenia.
Gadżety z serii Profi Plus z pewnością zadowolą nawet profesjonalnych kucharzy.
 
Materiał: stal nierdzewna 18/10 Cromargan®
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Długość: 25,5 cm
Mycie w zmywarce: tak
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki