WMF - łyżka do makaronu Hello FUNctionals

  • Kod produktu 1877193100
Cena: 95,00 zł
Producent: WMF
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - łyżka do makaronu Hello FUNctionals

Łyżka do makaronu Hello FUNctionals została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz stali Cromargan®.
Ten niezwykle praktyczny przyrząd kuchenny pozwala na odmierzanie porcji makaronu spaghetti (dla jednej oraz dwóch osób), nakładanie makaronu (stalowa końcówka) oraz jego doprawianie (końcówka z tworzywa sztucznego – łyżeczka do przypraw).
Łyżka jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Można ją myć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
 
Długość: 27 cm
Materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Mycie w zmywarce: tak
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki