WMF - obieraczka 2w1 tradycyjna i Julienne Hello FUNctionals

  • Kod produktu 1877206030
Cena: 55,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - obieraczka 2w1 tradycyjna i Julienne Hello FUNctionals

Obieraczka Hello FUNctionals marki WMF to przyrząd niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Ostrza zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan®, a rękojeści z tworzywa sztucznego. Możliwość łączenia dwóch obieraczek znacznie ułatwia przechowywanie – obieraczka zajmuje znacznie mniej miejsca w kuchennej szafce.
 
Tradycyjna obieraczka pozwala na obieranie warzyw i owoców ze skórki.
Obieraczka Julienne tnie produkty na cieniutkie paseczki.
 
Wymiary: 16,5 x 7 cm
Materiał: tworzywo sztuczne, Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki