WMF - stojak na ręczniki papierowe Gourmet

  • Kod produktu 0644586040
Cena: 166,00 zł
Poprzednia cena: 189,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - stojak na ręczniki papierowe Gourmet

Stojak na ręczniki papierowe Gourmet został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan® z wykończeniem w połysku.
Stojak Gourmet to połączenie prostoty z funkcjonalnością.
Dzięki bocznemu zaciskaczowi możliwe jest kontrolowanie ilości rozwijanego papieru oraz łatwe odrywanie poszczególnych kawałków.
 
Wysokość: 31 cm
Średnica: 12,5 cm
Materiał: Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu)
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki