Eva Solo - Magnetyczna podkładka pod gorące naczynia, czarna

  • Kod produktu 530730
Cena: 123,00 zł
Poprzednia cena: 123,00 zł
Producent: Eva Solo
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Eva Solo

Eva Solo - Magnetyczna podkładka pod gorące naczynia, Charcoal czarna

Prosta w formie podkładka pod gorące naczynia marki Eva Solo. Może być zastosowana do gorących naczyń i garnków różnej wielkości. Posiada zintegrowane magnesy, dzięki którym można ją przenosić... razem z garnkiem, ponieważ przyczepia się do niego. Umożliwia to swobodne przenoszenie naczynia wraz z podkładką. Składana konstrukcja ułatwi przechowywanie i nie zabierze dużo miejsca.
 
Wysokość: 0,11 cm
Długość: 19 cm
Szerokość: 0,22 cm
Materiał: silikon

Eva Solo

Eva Solo to flagowa duńska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów do domu i biura, powstała ponad sto lat temu - w 1913 roku. Proponowane przez nią produkty wyróżniają się niebanalną linią, elegancją, pomysłowością, ponadczasowym charakterem i najwyższą jakością wykonania. Niezwykle przemyślane, idealnie łączą w sobie praktyczność i funkcjonalność z wysoką wartością estetyczną. Stanowią świetny dodatek do każdego domu, niezależnie od rodzaju jego aranżacji - czego najlepszym potwierdzeniem są liczne nagrody zdobywane przez markę podczas światowych wystaw designu.
Akcesoria Eva Solo to także idealne, stylowe i jednocześnie bardzo praktyczne prezenty. Dzięki swojej niepotykanej oryginalności i funkcjonalności z pewnością przypadną do gustu każdej obdarowanej nimi osobie. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki