Eva Solo - SmartMat podkładka kolor szara

  • Kod produktu 530721
Cena: 167,00 zł
Poprzednia cena: 176,00 zł
Producent: Eva Solo
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Eva Solo

Eva Solo - SmartMat podkładka kolor szary

SmartMat to podkładka wielofunkcyjna. Posiada specjalne, geometryczne rowki, w których można umieścić tablet, smartfon czy inną, dowolną rzecz pod dowolnym kątem. Podkładka jest doskonałym produktem do kuchni - odporność na wysokie temperatury sprawia, że można stawiać na niej bardzo gorące naczynia. Piękny design i praktyczność - to właśnie te typowe dla marki Eva Solo łączy w sobie podkładka SmartMat. 

Eva Solo

Eva Solo to flagowa duńska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów do domu i biura, powstała ponad sto lat temu - w 1913 roku. Proponowane przez nią produkty wyróżniają się niebanalną linią, elegancją, pomysłowością, ponadczasowym charakterem i najwyższą jakością wykonania. Niezwykle przemyślane, idealnie łączą w sobie praktyczność i funkcjonalność z wysoką wartością estetyczną. Stanowią świetny dodatek do każdego domu, niezależnie od rodzaju jego aranżacji - czego najlepszym potwierdzeniem są liczne nagrody zdobywane przez markę podczas światowych wystaw designu.
Akcesoria Eva Solo to także idealne, stylowe i jednocześnie bardzo praktyczne prezenty. Dzięki swojej niepotykanej oryginalności i funkcjonalności z pewnością przypadną do gustu każdej obdarowanej nimi osobie. 

Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki