Cuisipro - strugotarka średnia Accutec

  • Kod produktu CU-747105
Cena: 43,90 zł
Producent: Cuisipro
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Cuisipro

Cuisipro - strugotarka średnia Accutec

Praktyczna tarka ze średnimi ostrzami. Służy do tarcia warzyw, serów czy czekolady . Uchwyt jest ergonomiczny i wygodny. Na końcu znajduje się  antypoślizgowe zabezpieczenie. Tarka posiada dwufunkcyjną osłonę plastikową, chroni ostrza przed stępieniem oraz przed przypadkowym zranieniem. W trakcie tarcia osłonę można zamocować pod ostrzem, pełni ona wtedy funkcję pojemnika z podziałką w mililitrach oraz łyżkach.
 
Tarki z serii Accutec posiadają 25 letnią gwarancję, dzięki unikatowej technice produkcji. Ostrze tarki wykonano ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Keżdy z otworów wycinany jest laserowo, potem ostrzony jest przez wytrawianie kwasem. 
 
Długość: 29 cm
Gwarancja: 25 lat
Materiał: stal nierdzewna
 

Cuisipro

Cuisipro jest kanadyjskim producentem znanym z wysokiej jakości, oryginalnych akcesoriów kuchennych. Szeroka oferta produktów tej marki sprawia, że każdy może znaleźć w niej coś dla siebie. O jakości produktów świadczyć może m.in. 25-letnia gwarancja producenta. Cuisipro zaprojektowało oraz opatentowało wiele akcesoriów kuchennych. Najpopularniejsze z nich to: stalowy wałek do ciasta, foremki do jajek w koszulkach, obieraki do warzyw, szczypce silikonowe oraz separatory do tłuszczu.  


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki