Microplane - Tarka czterostronna ELITE - 5 ostrzy

  • Kod produktu 34019E
Cena: 189,99 zł
Producent: Microplane
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Microplane

Microplane - Tarka czterostronna ELITE - 5 ostrzy

Produkt wielofunkcyjny, wszechstronny oraz bardzo wygodny. Tarka posiada pięć rodzajów ostrzy przeznaczonych do różnych produktów. Nierdzewne, stalowe ostrza do ścierania: ULTRA COARSE, COARSE, RIBBON i FINE oraz piąte SHAVER - do plasterkowania. 
Wnętrze tarki pełni funkcję pojemnika do którego wpadają starte produkty. Aby opróżnić pojemnik należy wyjąć klapkę tworzącą dno. Tarka posiada ergonomiczny uchwyt oraz antypoślizgowe końcówki wykonane z gumy, które zwiększają stabliność podczas użytkowania. 
W komplecie ochraniacz na ostrza. 
Tarkę można myć w zmywarce na górnej półce, jednak w celu zachowania odpowiednich właściwości tnących wskazane jest mycie ręczne zarówno tarki jak i ochraniacza. 
 
Kolor: czarny + srebrny
Wymiary: 12,7 x 27,3 x 7,6 cm [szer. x wys. x gł.] 
Materiał: Stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Gwarancja: 2 lata 
 

Microplane

Microplane jest światowym liderem w produkcji tarek o różnorodnym zastosowaniu. Tarki marki Microplane są niezwykle ostre, dzięki autorskiej metodzie fototrawienia, w której uzyskuje się powierzchnię tnącą przy użyciu środków chemicznych. Tarki te produkowane są wyłącznie w USA i opatentowane w wielu krajach. Microplane jest firmą uznawaną na całym świecie jako pierwszy producent ostrzy wytwarzanych w procesie fototrawienia.  


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki