Microplane - Tarka Gourmet RIBBON

  • Kod produktu 45002
Cena: 107,00 zł
Producent: Microplane
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Microplane

Microplane - Tarka Gourmet RIBBON

Elegancja tarka z linii Gourmet ściera produkty na paseczki. Doskonała do twardego oraz miękkiego sera, marchewki, orzechów, cukinii, czekolady, jabłek, ziemniaków, kapusty itd.
Narzędzie może być używane nie tylko przez amatorów, ale także przez kucharzy profesjonalistów. Przyrząd posiada wygodny uchwyt oraz antypoślizgową końcówkę, która zapewnia stabilność. Ostrze ze stali nierdzewnej zostało wyprodukowane w USA.
 
Narzędzia marki Mikroplane są wyjątkowo ostre dzięki autorskiej metodzie fototrawienia, w której uzyskuje się powierzchnię tnącą przy użyciu środków chemicznych.
 
Kolor: czarny + srebrny
Wymiary: 31,2 x 7,5 cm [dł. x szer.]; pow. ścierania 12,6 x 6 cm
Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Gwarancja: 2 lata na brak korozji
Do tarki dodatkowo dołączony jest ochraniacz na ostrze.
Można myć w zmywarce na górnej półce, jednak zaleca się mycie ręczne.
 

Microplane

Microplane jest światowym liderem w produkcji tarek o różnorodnym zastosowaniu. Tarki marki Microplane są niezwykle ostre, dzięki autorskiej metodzie fototrawienia, w której uzyskuje się powierzchnię tnącą przy użyciu środków chemicznych. Tarki te produkowane są wyłącznie w USA i opatentowane w wielu krajach. Microplane jest firmą uznawaną na całym świecie jako pierwszy producent ostrzy wytwarzanych w procesie fototrawienia.  


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki