Microplane - Tarka PREMIUM ZESTER - szara

  • Kod produktu 46901E
Cena: 82,00 zł
Producent: Microplane
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Microplane

Microplane - Tarka PREMIUM ZESTER - szara

Tarka marki Microplane idealnie nadaje się do czosnku, papryczek, cebuli, twardego sera, kory cynamonu czy gałki muszkatałowej. Przyrząd ściera produkty na nitki oraz drobne wiórki.
Stalowe, nierdzewne ostrze wyprodukowane zostało w USA. Przyrząd posiada gumowe końcówki, które zabezpieczają przed zarysowaniem blatu. Komplet zawiera ochraniacz na ostrze.
Narzędzie jest lekkie, a uchwyt idealnie pasuje do dłoni. Tarki marki Microplane są niezwykle ostre, dzięki autorskiej metodzie fototrawienia, w której uzyskuje się powierzchnię tnącą przy użyciu środków chemicznych.
 
Tarkę można myć w zmywarce na górnej półce. Zaleca się jednak mycie ręczne tarki oraz ochraniacza - to pozwoli na zachowanie jak najlepszych właściwości tnących. 
 
Kolor: szary + srebrny
Wymiary: 32,5 x 3,5 cm [długość x szerokość]; powierzchnia ścierania 20,3 x 2,5 cm
Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Gwarancja: 2 lata na brak korozji
 

Microplane

Microplane jest światowym liderem w produkcji tarek o różnorodnym zastosowaniu. Tarki marki Microplane są niezwykle ostre, dzięki autorskiej metodzie fototrawienia, w której uzyskuje się powierzchnię tnącą przy użyciu środków chemicznych. Tarki te produkowane są wyłącznie w USA i opatentowane w wielu krajach. Microplane jest firmą uznawaną na całym świecie jako pierwszy producent ostrzy wytwarzanych w procesie fototrawienia.  


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki