OXO Good Grips - Termometr do piekarnika

  • Kod produktu 1051397V3MLNYK
Cena: 58,00 zł
Producent: OXO
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
OXO

OXO - Termometr do piekarnika

Termometr do piekarnika marki OXO z kolekcji Good Grips to gwarancja udanych wypieków. Niezbędne wyposażenie starszych typów kuchenek bez termostatów, jak również przydatne do pieczenia dań i deserów wymagających dokładnego pomiaru temperatury. Silikonowa antypoślizgowa obręcz i specjalny, łatwy w użyciu klips, umożliwiają zamontowanie termometru na kracie lub podwieszenie go pod nią, najlepiej obok naczynia z jedzeniem.
 
Tylna ścianka urządzenia została wykonana z matowego szkła. Tarcza jest zawsze dobrze oświetlona, a temperatura widoczna - gwarantuje to zapis dużymi cyframi oraz prostą czcionką. Zakres temperatur wynosi od 100 do 300 stopni C, z podziałem co 10 stopni. Opisany dużymi cyframi i prostą czcionką.
 
Specyfikacja:
Kolor: biały + srebrny + szary.
Wymiary: 9.6 x 8.1 x 2.5 cm.
Materiał: szkło, silikon, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne.
Myć tylko ręcznie, dokładnie wysuszyć.

Oxo

Użyteczność jest tą wartością, którą w fazie projektu kieruje się amerykańska marka Oxo. Ergonomiczne, ponadpokoleniowe, produkowane z myślą o ułatwieniu pracy w kuchni narzędzia zaproponowane przez nią po raz pierwszy w 1990 roku zapoczątkowały nowy standard dla producentów z całej branży artykułów gospodarstwa domowego. Produkty Oxo zdobyły ponad 150 prestiżowych, międzynarodowych nagród przyznawanych nie tylko pod względem wygody i sprawności użycia, ale również designu.
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki