WMF - termometr cyfrowy Profi Plus

  • Kod produktu 1872386030
Cena: 193,50 zł
Poprzednia cena: 229,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
WMF

WMF - termometr cyfrowy Profi Plus

Termometr cyfrowy zakończony jest szpikulcem. Służy do sprawdzania temperatury potraw oraz napojów. Temperatura zmierzona jest po około 4-10 sekundach. Urządzenie posiada cyfrowy wyświetlacz LCD z podświetleniem.
 
Mierzy temperaturę w stopniach Celsjusza oraz Fahrenheita.
Zakres temperatur: od - 40°C do + 200°C
 
Przyrząd został wykonany z Cromarganu® - materiału opatentowanego przez markę WMF. Ten wysokiej jakości stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
 
Materiał: Cromargan® stal nierdzewna 18/10  (10% niklu, 18% chromu)
Długość: 23 cm
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki