Akcesoria do kuchni

Oferujemy najwyższej jakości akcesoria do kuchni, wśród których znaleźć można deski do krojenia, ociekacze kuchenne, stojaki na papier i wiele innych gadżetów. Każdy produkt jest starannie wykończony i posiada wszelkie wymagane atesty. Ponadto dodatki są bardzo efektowne wizualnie, a przy tym praktyczne, dzięki czemu kuchenne wyposażenie będzie wyjątkową ozdobą.

W naszym asortymencie znaleźć można również zgniatacze, wyciskacze, czy wyciskarki do owoców, które znacznie ułatwiają pracę w kuchni. Dużym powodzeniem cieszą się też młynki do kawy, bloki na noże, czy czasomierze i inne dodatki kuchenne, które mogą być doskonałym prezentem ślubnym. Idealnym podarunkiem może być także elegancki stojak na papier lub różnego rodzaju tace, podkładki, deski i naczynia żaroodporne.

Oprócz tego oferujemy różnego rodzaju innowacyjne gadżety, takie jak prasa do hamburgerów, czy krajalnice do truskawek, dzięki którym na obiad, czy deser skusi się każdy niejadek. Nasze akcesoria do kuchni są nie tylko przydatne, ale i starannie wykonane, a przy tym atrakcyjne cenowo, więc warto skorzystać z tej wyjątkowej oferty.

Garnki Silit - wyjątkowa oferta


xmas_popup

Tylko do Wielkiej Soboty - 10% na cały asortyment, łącznie z artykułami przecenionymi- kod promocyjny wielkanoc2020 - zapraszamy

Szanowni Klienci,  Chcemy poinformować, że w stanie epidemii COVID-19 pracujemy normalnie. Kurierzy na czas dostarczają zamówione produkty. Jednak mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników niektóre wysyłki mogą być nieznacznie opóźnione. Pakujemy paczki zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej a w magazynie pracujemy w ograniczonym składzie.                                                                                                                                                          Życzymy dużo zdrowia

 

Kategorie w sklepie!