WMF - zestaw młynków elektrycznych do soli i pieprzu

  • Kod produktu 0667339990
Cena: 539,00 zł
Poprzednia cena: 619,00 zł
Producent: WMF
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
WMF

WMF - zestaw młynków elektrycznych do soli i pieprzu

Zestaw młynków elektrycznych marki WMF został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan® oraz szkła akrylowego.
Młynki posiadają ceramiczny mechanizm mielący. Płynna regulacja mielenia pozwala na uzyskanie przypraw o różnym stopniu zmielenia.
 
Młynek zasilany jest 3 bateriami 1,5 V. W zestawie - 6 baterii.
 
Wysokość: 21 cm
Materiał: Cromargan® - stal 18/10 (10% niklu, 18% chromu), szkło akrylowe, ceramiczny mechanizm mielący
Cromargan® jest to materiał opatentowany przez markę WMF. Ten wysokiej jakości, bardzo trwały stop metali jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia. Ponadto nie absorbuje zapachów.
Gwarancja: 10 lat na mechanizm mielący
 

WMF

Marka WMF to niemiecki, światowej klasy producent artykułów gospodarstwa domowego. Pod względem wykonania, jakości, funkcjonalności i trwałości produkty WMF spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, co potwierdzają liczne nagrody przyznawane koncernowi od lat w dziedzinie designu. Są synonimem elegancji, choć jednocześnie charakteryzują się prostotą. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, m.in. stali nierdzewnej Cromargan®, należą do segmentu produktów, które w niezmienionej jakości służą przez długie lata. Wychodząc naprzeciw wymogom rynku i oczekiwaniom klientów, marka stale poszerza swój ekskluzywny asortyment. 

 
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki