Casa Bugatti - Blender Vela biały

  • Kod produktu 12-EVELAC1
Cena: 949,00 zł
Producent: Casa Bugatti
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Casa Bugatti

 

Blender Vela marki Casa Bugatti 

Wysmakowany design blendera Vela marki Casa Bugatti uczyni Twoją kuchnię elegancką i nowoczesną. Blender jest jednym z najpotrzebniejszych sprzętów kuchennych - nieodzowny podczas przyrządzania smacznych zup, pomoże rozdrabniać warzywa, owoce i lód.
 
Ekskluzywna Vela ułatwi smaczne odżywanie. Dzięki niej w szybki i łatwy sposób można zrobić mleczno-owocowo-proteinowe koktajle, które wzmocnią organizm, dając mu zastrzyku energii. Blender posiada czterostopniową regulację prędkości, funkcję pulsacyjną oraz oddzielny stopień rozdrabniania lodu. Niezwykle trwałe ostrze z stali nierdzewnej 18/10 poradzi sobie z najtwardszymi orzechami oraz lodem, pojemność dzbana wynosi 1,5L.
Dzban można myć w zmywarce wraz z mieszadełkiem, plastikowym kubeczkiem-miarką oraz przyssawką zakładającą. Do urządzenia dołączona jest szczegółowa instrukcja w języku polskim.
 
Specyfikacja:
Wymiary: 17x22x h42 cm,
Waga: 3kg,
Pojemność: Dzban 1,5 L,
Moc: 230-240 Volt, 50/60 Hertz, 500 Watt,
Materiał : Stal nierdzewna 18/10 + tworzywo sztuczne,
Gwarancja 2 lata.

Casa Bugatti

Niepowtarzalny design, eleganckie wykończenie, wysoki próg funkcjonalności oraz zwrot ku nowoczesnym technologiom - wszystkie te wartości łączy Casa Bugatti, włoska marka o światowej renomie, specjalizująca się w produkcji luksusowych sprzętów AGD oraz akcesoriów kuchennych do domu i biura. Oferta marki skierowana jest przede wszystkim do miłośników unikatowych sprzętów gospodarstwa domowego i obejmuje m.in. produkty z wysokiej klasy stali nierdzewnej oraz przepięknej porcelany.
 
Casa Bugatti to synonim luksusu i dobrego stylu, dlatego obecność produktów marki świadczy o klasie i wyszukanym guście gospodarzy domu. Akcesoria i sprzęty AGD sygnowane jej logotypem to również doskonały pomysł na prezent. 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki