Lekue - Brytfanna STEAM&ROAST, duża

  • Kod produktu 2600034V09M017
Cena: 189,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Brytfanna STEAM&ROAST, duża 

Brytfanna (ceramika HR), wytworzona ręcznie z burgundzkiej gliny, charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury (do 270 stopni C). Ma dopracowany, ergonomiczny kształt - wygodne, szerokie uchwyty i zaokrąglone brzegi, ułatwiające czyszczenie. Do idealnie gładkiej powierzchni nie przywiera żywność.
 
Lekka pokrywa, wykonana z najbardziej trwałego i bezpiecznego dla żywności silikonu platinum, umożliwia łatwe dodawanie składników w połowie pieczenia. Jest idealnie dopasowana do naczynia, zapewniając jego szczelność.
 
W STEAM&ROAST każde danie zostanie zdrowo ugotowane we własnych sokach, zachowując maksimum smaku, wartości odżywczych, soli mineralnych i aromatu. Po wstawieniu naczynia do piekarnika temperatura w nim wzrasta stopniowo. Ciepło i para wodna są równomiernie rozprowadzane, co umożliwia doskonałe upieczenie, wydobycie pełni smaku i aromatu potrawy. Aby uzyskać smakowicie przypieczone danie, wystarczy pod koniec gotowania zdjąć na kilka minut silikonową pokrywę.
 
Gotowe danie można podać bezpośrednio na stół - pozwala na to zarówno estetyka wykonania, jak i wyjątkowe właściwości ceramiki (długo utrzymuje ciepło).
 
Wymiary: naczynie: 34 x 23 x 7 cm; pokrywa: 35 x 25 x 4 cm
Materiał: ceramika, silikon platinum

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki