Casa Bugatti Vera - Czajnik elektryczny 1,75 l, biały

  • Kod produktu 14-VERAC1
Cena: 1.249,00 zł
Producent: Casa Bugatti
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy Darmowa dostawa
 Raty dla zakupów o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Producent
Casa Bugatti

 

VERA - Czajnik elektryczny marki Casa Bugatti, biały

Ten czajnik spełni Twoje wszystkie marzenia ! 

- inteligenty bo sam się włącza i wyłącza

- bezpieczny i energooczesędny - nie włączy się gdy brak w nim wody, 

- piękny bo nikt nie przejdzie obojętnie widząc go w Twojej kuchni lub w Waszym biurze,

- włoski styl i dopracowanie szczegółów,

- cena wysoka ? Przez najbliższy rok ten genialny czajnik kosztował Cię będzie 2,76 zł dziennie ! A radość z korzystania bezcenna !

 

Czajnik elektryczny Vera to inteligentne urządzenie, ułatwiające życie. Zachwyca nowoczesnym designem i niesamowitą funkcjonalnością. Posiada specjalne urządzenia sterujące, które obsługują wszystkie dostępne funkcje urządzenia: ekran, który wyświetla zegar, samowyzwalacz regulujący pracę czajnika oraz przyciski znajdują się na uchwycie.
 
Nowoczesny system pozwala wybrać maksymalną temperaturę, jaką ma osiągać gotowana woda, z przedziału między 45 a 98 stopni Celsjusza z tolerancją +/- 3 stopni. Temperaturę z tego zakresu można ustawiać dowolnie co 1 stopień. Można również zaprogramować godzinę, o której urządzenie ma zacząć pracę, np. aby nie trzeba było marnować czasu podczas przerwy w pracy na gotowanie wody, lecz by czekała już gorąca. 
 
Czajnik posiada system zabezpieczający przed włączeniem w przypadku, gdy jest w nim więcej wody niż jego maksymalna pojemność czyli 1,75 l. Wyposażony został również w wewnętrzną baterię, która pozwala na zapamiętanie ustawień (baterię tą należy najpierw całkowicie naładować przez ok. 12 godzin).
 
Specyfikacja:
Pojemność: 1,75 l (czajnik wskazuje poziom wody),
Wysokość: 30 cm,
Szerokość: 22x18 cm,
Waga: 1,7 kg,
Moc: 2000 - 2400 W,
Gwarancja: 24 miesiące.
 

Casa Bugatti

Niepowtarzalny design, eleganckie wykończenie, wysoki próg funkcjonalności oraz zwrot ku nowoczesnym technologiom - wszystkie te wartości łączy Casa Bugatti, włoska marka o światowej renomie, specjalizująca się w produkcji luksusowych sprzętów AGD oraz akcesoriów kuchennych do domu i biura. Oferta marki skierowana jest przede wszystkim do miłośników unikatowych sprzętów gospodarstwa domowego i obejmuje m.in. produkty z wysokiej klasy stali nierdzewnej oraz przepięknej porcelany.
 
Casa Bugatti to synonim luksusu i dobrego stylu, dlatego obecność produktów marki świadczy o klasie i wyszukanym guście gospodarzy domu. Akcesoria i sprzęty AGD sygnowane jej logotypem to również doskonały pomysł na prezent. 
 
 Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki