Kitchen Craft Sweetly Does II - Szablon silikonowy do cukru, Koronkowy kwiat

  • Kod produktu SDILACEMAT12
Cena: 44,00 zł
Producent: Kitchen Craft
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Kitchen Craft

Kitchen Craft Sweetly Does II - Szablon silikonowy do cukru, Koronkowy kwiat

Kolor: różowy
Wymiary: 9 cm [średn.]
Materiał: Silikon
Opakowanie: Blister
Gwarancja: 12 miesięcy

 
Torty i babeczki strojne w koronki. Silikonowy szablon jest doskonały do tworzenia misternych dekoracji z lukru plastycznego (fondantu) na wierzch niewielkich okrągłych ciast i torcików.
Wytrzymała, silikonowa forma dokładnie odwzorowuje wszystkie detale, a ozdobiony w ten sposób wypiek zmienia się w małe dzieło sztuki. Szablonu można używać w piekarniku w temperaturze do 260 stopni C. Można myć w zmywarce.

Kitchen Craft 

Kitchen Craft tworzy niesamowite kolekcje akcesoriów z segmentu wyposażenia wnętrz, łącząc prawie dwadzieścia osobnych marek. Wszystkie praktyczne i funkcjonalne, bez wątpienia ożywią Twoją kuchnię. Cechy charakterystyczne produktów to wysoka jakość, ponadczasowe formy i minimalistyczny, przemyślany design. Każda linia posiada niepowtarzalny charakter, choć wszystkie łączy jedno – zadziwiająca estetyka. Dzięki temu doskonale komponują się zarówno z nowoczesnymi, jaki tradycyjnymi aranżacjami wnętrz. Potwierdzeniem najwyższej jakości akcesoriów marki są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. Housewares Innovation Awards i German Design Awards.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki