Lekue - Forma do babki PUMPKIN

  • Kod produktu 1400100N02M017
Cena: 111,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Forma do babki PUMPKIN

Efektowna i praktyczna forma z kolekcji CELEBRATE. Pozwoli Ci przygotować oryginalne, efektowne wypieki na specjalne okazje. Wykonana z bardzo trwałego, nieprzywieralnego silikonu. Tworzywo jest odporne na wysokie i niskie temperatury (od -60 do +260 stopni), trwałe i łatwe do utrzymaniu w czystości. Żywność ani bakterie nie przywierają do powłoki.
 
Formę silikonową można wstawić do lodówki, zamrażarki, piekarnika lub kuchenki mikrofalowej, a po wyjęciu gotowego wypieku – z łatwością umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
 
Kolor: pomarańczowy
Wymiary: wysokość: 15 cm
Materiał: silikon z dodatkiem platyny
Inne: nieprzywieralna, nadaje się do mikrofalówki i zmywarki

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.
 


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

SZTUĆCE z KLASĄ -dodatkowe 10% na produkty Hefra,  z kodem rabatowym HEFRA2021

Kategorie w sklepie!

Nasze marki