Lekue - Forma do paluszków

  • Kod produktu 0210600M10M017
Cena: 66,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Forma do paluszków

Słodkie, słone lub pikantne, a nawet bezglutenowe - zawsze chrupiące. Łatwo i smacznie - wystarczy 5 minut i kuchenka mikrofalowa lub piekarnik. W jednej foremce piecze się 30 paluszków. 
 
Myć miękką stroną gąbki, nie używać ostrych gąbek i narzędzi tnących. Można myć w zmywarce.
Do formy dołączono broszurę z przepisami na paluszki na słono i słodko (również na pieczywo bezglutenowe) i tabelę z propozycjami dodatków smakowych do paluszków (w językach: angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim).
 
Średnica formy 25 cm; paluszki 11 x 1 cm
Materiał: Silikon platinum

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

SZTUĆCE z KLASĄ -dodatkowe 10% na produkty Hefra,  z kodem rabatowym HEFRA2021

Kategorie w sklepie!

Nasze marki