Lekue - Forma do wykrawania ciastek Snow

  • Kod produktu 0200170Z11M017
Cena: 43,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Forma do wykrawania ciastek Snow

Produkt służy do wykrawania ciastek w kształcie płatków śniegu. 
Wystarczy przygotować ciasto na kruche ciasteczka lub pierniczki, rozwałkować je i odcisnąć na nim formę marki Lekue. Tylko jeden ruch i otrzymamy 19 ciasteczek - śnieżynek różnej wielkości. 
Formy nie wolno używać w piekarniku oraz kuchence mikrofalowej. Nie należy również umieszczać jej bezpośrednio nad źródłem ognia i ciepła.
Przed pierwszym użyciem produkt należy dokładnie umyć.
 
Wymiary: 24 cm (średnica formy), 4 cm i 6,7 cm (średnice ciastek)
Kolor: błękitny
Materiał: tworzywo sztuczne
Opakowanie: kolorowe pudełko kartonowe
Gwarancja: 2 lata
Mycie w zmywarce: Tak, ale na górnej półce. Do mycia nie wolno używać ostrych gąbek oraz druciaków.
 

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki