Lekue - Forma z talerzem do tarty TARTY TATIN

  • Kod produktu 24123
Cena: 119,00 zł
Producent: Lekue
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Forma z talerzem TARTY TATIN

W zestawie znajdują się dwie formy
  • głębsza, silikonowa, do przygotowania jabłek i pieczenia tarty,
  • płytka, ceramiczna przypominająca talerz - do krojenia i serwowania deseru.
Obie części zostały tak zaprojektowane, aby złożone tworzyły całość - doskonalne do siebie pasując i ułatwiając obrócenie ciasta do góry dnem.
Silikonowa forma została wyposażona w wygodne uchwyty ułatwiające jej przenoszenie.
Pierwotnie, tartę Tatin tradycyjnie wykonywano z jabłek, teraz nadchodzi kolej, aby tworzyć nowe wersje z różnych, sezonowych owoców, takich jak, np. ananas lub gruszka.
Do zestawu dołączono książeczkę z przepisami na klasyczną tartę tatin oraz jej ekspresową wersję. Można myć w zmywarce, unikać raptownych zmian temperatur. Platinum silikon wolny od BPA.
 
Wymiary: 28 x 4 cm [śr. x wys.] - f. silikonowa, 24 x 26.5 x 1.7 cm [śr. wew x śr. zew. x wys.] - f. ceramiczna
Materiał: 100% platinum silikon, ceramika

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

SZTUĆCE z KLASĄ -dodatkowe 10% na produkty Hefra,  z kodem rabatowym HEFRA2021

Kategorie w sklepie!

Nasze marki