Lekue - Forma ZAJĄCZEK I JAJKO

  • Kod produktu 0210402M02M017
Cena: 66,00 zł
Producent: Birkmann
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Birkmann

Lekue - Forma do czekolady i innych słodyczy ZAJĄCZEK I JAJKO

Wyczaruj wspólnie z dziećmi słodkie, bożonarodzeniowe choinki. Napełnij formę różnokolorową czekoladą lub lukrem i udekoruj, gdy masa zastygnie. Czekając na zastygnięcie czekolady, dzieci mogą uprzyjemnić sobie czas, projektując własną choinkę marzeń.
Silikonowa, giętka forma ułatwia wyjmowanie gotowych czekoladek. Producent dołączył do zestawu kolorowankę i wycinankę (na spodzie pudełka). Formę można myć w zmywarce.
 
Kolor: brązowy
Wymiary: 30 x 17.5 x 0.7 cm
Materiał: silikon platinum

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki