Lekue - Formy do gofrów 2 szt.

  • Kod produktu 0215000R01M017
Cena: 114,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Formy do gofrów 2 szt.

8 pysznych, chrupiących gofrów w 15 minut. Obie formy pasują idealnie do piekarnika, zastępując duże i nieporęczne maszyny do robienia gofrów. Aby otrzymać chrupiące gofry, wystarczy odwrócić foremkę, delikatnie wyjąć gofry i podpiec je na blasze około 5 minut.
 
Silikonowa forma jest elastyczna, zajmuje mało miejsca i może być przechowywana w każdej szafce. Daje możliwość wypróbowania wielu przepisów na słodkie i wytrawne gofry.
Można myć w zmywarce.
 
Wymiary: 29 x 18,6 x 1,7 cm; poj. 8 x 125 ml
Materiał: silikon platinum

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

SZTUĆCE z KLASĄ -dodatkowe 10% na produkty Hefra,  z kodem rabatowym HEFRA2021

Kategorie w sklepie!

Nasze marki