Lekue - perforowana forma do minibagietek

  • Kod produktu 0203100M10M017
Cena: 78,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - perforowana forma do minibagietek

Silikonowa forma do bagietek marki Lekue posiada perforowane wgłębienia, dzięki którym bułeczki będą mieć chrupiącą skórkę.
Mikroperforowane wnętrze formy zapewnia idealną cyrkulację ciepłego powietrza oraz pozwala na szybkie ostudzenie pieczywa, co razem daje efekt pysznej, chrupiącej skórki.
 
Wskazówki dotyczące użytkowania formy:
  • Formę należy umyć przed użyciem.
  • Podczas kilku pierwszych użyć należy posmarować formę tłuszczem. Przy kolejnych użyciach nie trzeba już powtarzać tej czynności.
  • Formę można delikatnie oprószyć mąką przed umieszczeniem w niej ciasta.
  • Formy nie należy umieszczać bezpośrednio pod źródłem ciepła. Należy kłaść ją na niższych poziomach piekarnika. Podczas pieczenia nie wolno używać funkcji „grill” – może to spowodować uszkodzenie formy.
  • Formę należy myć tylko ręcznie. Ostre narzędzia mogą przyczynić się do uszkodzenia formy.
Wymiary:          
  • forma 20 x 18.8 x 2 cm
  • wgłębienie: 17 x 5.3 x 2 cm [dł. x szer. x wys.]
Pojemność: 4 x 150 ml
Materiał: Silikon Platinum
Mycie w zmywarce: nie
 

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

SZTUĆCE z KLASĄ -dodatkowe 10% na produkty Hefra,  z kodem rabatowym HEFRA2021

Kategorie w sklepie!

Nasze marki