Lekue - Tortownica Duo z talerzem, 23 cm

  • Kod produktu 2412523R14M150
Cena: 119,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Tortownica Duo z talerzem, 23 cm

Tortownica Duo marki Lekue została wykonana z najwyższej jakości silikonu Platinum. Spodem tortownicy jest ceramiczny talerz.
Forma jest praktyczna, trwała oraz łatwo utrzymać ją w czystości. Doskonale nadaje się zarówno do przygotowywania wypieków na gorąco, jak i na zimno. Może być wykorzystywana nie tylko do słodkich deserów, ale również do przygotowywania słonych dań.
 
Zestaw zawiera:
  • silikonowy kołnierz tortownicy, wysokość - 7 cm
  • ceramiczny talerz, średnica - 28 cm
  • książeczkę z przepisami
 
Odpowiednio zaprojektowane zapięcie tortownicy zapewnia szczelność oraz łatwość zapinania. Ceramiczny talerz bez problemu wchodzi w zagłębienie kołnierza. Po połączeniu kołnierza z talerzem średnica tortownicy wynosi 23 cm.
Nie ma konieczności natłuszczania brzegów. Silikon Platinum to gwarancja łatwego odchodzenia ciasta od formy. Żywność nie przywiera do powłoki.
Formę można myć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
 
Talerz doskonale nadaje się do krojenia i serwowania ciasta.
 
Wymiary: 23 x 7 cm [śr. x wys.]
Materiał: silikon Platinum, ceramika
Kuchenka mikrofalowa, lodówka, zamrażarka, piekarnik: tak
Mycie w zmywarce: tak
Produkt jest wolny od BPA.
Opakowanie: pudełko kartonowe
Gwarancja: 10 lat (gwarancja producenta)
 

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

Kategorie w sklepie!

Nasze marki