Lekue - Zestaw do ciastek Kit Cupcake

  • Kod produktu 3000004SURM017
Cena: 109,00 zł
Producent: Lekue
Zapytaj o dostępność
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Zestaw do ciastek Kit Cupcake

Zestaw do pieczenia i ozdabiania muffinów i cupceke'ów ułatwia przygotowywanie popularnych, pysznych i efektownych ciasteczek. Zapakowany w eleganckie, prezentowe pudełko. Wszystkie części kompletu można myć w zmywarce.
 
W skład zestawu wchodzą:
  • 6 silikonowych foremek (2 zielone, 2 różowe, 2 pomarańczowe) do pieczenia muffinów
  • zielony DecoMax - duży, silikonowy pojemnik do nakładania ciasta/masy i dekorowania upieczonych ciasteczek, z sześcioma wymiennymi końcówkami
Kolor: multikolor
Wymiary: 3,5 x 7 cm (foremki); 16 x 14 x 7 cm (DecoMax)
Materiał: silikon platinum, plastik ABS

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

SZTUĆCE z KLASĄ -dodatkowe 10% na produkty Hefra,  z kodem rabatowym HEFRA2021

Kategorie w sklepie!

Nasze marki