Lekue - Zestaw do pieczenia rolad, 3 elementy
- Kod produktu 3000006SURM017
Lekue - Zestaw do pieczenia rolad 3 el.
Zestaw do pieczenia rolad marki Lekue z pewnością zachwyci nie tylko początkujących kucharzy, ale również profesjonalistów. Doskonały do rolad słodkich oraz wytrawnych.
Dzięki najwyższej jakości silikonowi platinum ciasto oddziela się od maty bez najmniejszego problemu i można łatwo uformować roladę. Silikonowa mata jednocześnie jest formą i zastępuje papier do pieczenia. Podniesione ranty zabezpieczają ciasto przed wypłynięciem. Packa ułatwia równomierne rozprowadzenie ciasta po powierzchni maty, a także kremu ma upieczonym cieście. DecoPen pomoże udekorować każdą roladę - słodką i wytrawną. Można myć w zmywarce.
Zestaw zawiera:
- silikonową matę z rantem
- packę do rozprowadzania ciasta oraz kremu
- DecoPen z dwiema końcówkami
Kolor: brązowy + czerwony
Wymiary: 32 x 7,5 x 6 cm (opak.); 40 x 30 cm (mata)
Materiał: silikon platinum
Mycie w zmywarce: tak
Lekue
Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.