Lekue - Zestaw do pieczenia rolad, 3 elementy

  • Kod produktu 3000006SURM017
Cena: 152,00 zł
Producent: Lekue
Produkt dostępny - wysyłka 48h
Koszt dostawy 14,90 zł
Producent
Lekue

Lekue - Zestaw do pieczenia rolad 3 el.

Zestaw do pieczenia rolad marki Lekue z pewnością zachwyci nie tylko początkujących kucharzy, ale również profesjonalistów. Doskonały do rolad słodkich oraz wytrawnych.
Dzięki najwyższej jakości silikonowi platinum ciasto oddziela się od maty bez najmniejszego problemu i można łatwo uformować roladę. Silikonowa mata jednocześnie jest formą i zastępuje papier do pieczenia. Podniesione ranty zabezpieczają ciasto przed wypłynięciem. Packa ułatwia równomierne rozprowadzenie ciasta po powierzchni maty, a także kremu ma upieczonym cieście. DecoPen pomoże udekorować każdą roladę - słodką i wytrawną. Można myć w zmywarce.
 
Zestaw zawiera:
  • silikonową matę z rantem
  • packę do rozprowadzania ciasta oraz kremu
  • DecoPen z dwiema końcówkami
 
Kolor: brązowy + czerwony
Wymiary: 32 x 7,5 x 6 cm (opak.); 40 x 30 cm (mata)
Materiał: silikon platinum
Mycie w zmywarce: tak
 

Lekue

Lekue to światowy lider w projektowaniu i produkcji akcesoriów kuchennych. Hiszpańska marka zdobyła uznanie dzięki opatentowaniu najdoskonalszej formy silikonu - platinum. Silikon wytrzymuje bardzo duży zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na bardzo szerokie zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można ich używać praktycznie do wszystkiego  - do pieczenia, mrożenia, gotowania na parze. Nie są to jednak ich jedyne zalety, bowiem przygotowywanie i przechowywanie w nich żywności pozwala zachować wartości odżywcze posiłków. Same akcesoria warte są również uwagi ze względu na niespotykaną trwałość, łatwość utrzymania w czystości i przechowywania, a także nowoczesny design oraz żywą kolorystykę.


Szczególnie polecamy 

xmas_popup

SZTUĆCE z KLASĄ -dodatkowe 10% na produkty Hefra,  z kodem rabatowym HEFRA2021

Kategorie w sklepie!

Nasze marki